ПАРТІЙЦІ УЖГОРОДА ПРОВЕЛИ КРУГЛИЙ СТІЛ З НАГОДИ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

ПАРТІЙЦІ УЖГОРОДА ПРОВЕЛИ КРУГЛИЙ СТІЛ З НАГОДИ ДНЯ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ

27 річницю створення незалежної України представники Закарпатської організації політичного партії «За життя» зустріли за круглим столом.

Тут нагадали про головні принципи незалежних громадян та країни в цілому. За словами керівника осередку Івана Чубирка, звичайно картина зруйнованої економіки, знищених виробництв та конфлікту із сусідньою державою протяжністю у чотири роки не тішить, однак відправна точка легкою не буває.

П’ять причин від Вадима Рабіновича, чому Україна приречена бути великою країною озвучив на зібранні Іван Чубирко, який зачитав присутнім колегам лист від лідера партії. Крім того, почули й думку одного з лідерів «За життя» Віктора Медведчука, який у своєму листі наголосив на тому, що з роками Україна стала пішаком у політичній грі світових лідерів та державою зі знеціненою національною валютою.

Після зібрання партійці вшанували державне свято покладанням квітів біля підніжжя пам’ятника Україна воїнам-визволителям.

Після офіційної частини слідувала й неофіційна. Цього разу розважитись ужгородці вирішили турніром із більярду, для проведення якої ініціативна група звернулась до представників партії. Зареєструвались більше 30 осіб, які хотіли спробувати себе в майстерності володіння києм.

 

​​​​​​​

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ