ПАРТІЙЦІ У ПОЛТАВІ ЗАКЛИКАЛИ БЕРЕГТИ КУЛЬТУРНУ СПАДЩИНУ МІСТА

ПАРТІЙЦІ У ПОЛТАВІ ЗАКЛИКАЛИ БЕРЕГТИ КУЛЬТУРНУ СПАДЩИНУ МІСТА

Культурна спадщина є однією з найбільш важливих складових історичної пам'яті. Міжнародний день пам'яток і визначних місць, який відзначається щорічно 18 квітня, нагадує кожній нації про те, що питанню збереження пам'яток слід приділяти окремої уваги.

Наша держава володіє величезною та різноманітною культурною спадщиною, в якій відбилася її нелегка історія. Чи не кожен населений пункт має пам'ятку чи їх комплекс, споруду, яка є символом певної події, або ж навіть цілої епохи. Зберегти для наступних поколінь наші національні надбання - одне з напрямків роботи прихильників «За життя» у Полтаві.

«Без минулого немає майбутнього - відомий чи не кожному вислів. На жаль, ми не з таким трепетом ставимося до своєї історії, як слід би було. Сучасність обов'язково має бути вдало поєднана з минулим. Не можуть історичні будівлі залишатись без догляду напівзруйновані. Ми - також частина історії і той, хто не береже минуле і сам буде забутим. Управлінці, громадські організації, підприємці і просто ті, хто любить своє місто, свою країну можуть і мають активно долучатись до збереження культурної спадщини», - наголосив керівник Полтавського обласного осередку «За життя» Олександр Попенко.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ