ПАРТІЙЦІ У ЛЬВОВІ ОРГАНІЗУВАЛИ МІТИНГ ПРОТИ ПІДВИЩЕННЯ ЦІН НА ГАЗ

ПАРТІЙЦІ У ЛЬВОВІ ОРГАНІЗУВАЛИ МІТИНГ ПРОТИ ПІДВИЩЕННЯ ЦІН НА ГАЗ

Львівська регіональна організація політичної партії «За життя», на чолі з Інною Іваночко, організувала мітинг незгодних з підняттям цін на газ для населення під будівлею Львівської обласної ради. В акції приймали участь прихильники партії «За життя», представники громадських організацій, небайдужі львів’яни.

Під час проведення заходу відбулись провокації - представники націоналістичних організацій вигукували нецензурну лексику, виривали прапори у мирних активістів, ображали людей похилого віку, а на завершення більше десятка з них почали кидати помідори у натовп.

Інна Іваночко під час виступу заявила, що настав час змін і уряду потрібно робити акцент на господарчому блоці, потрібна економічна програма, а не кредитна.

«Пенсії і зарплати в країні, не відповідають реальному економічному потенціалу України, а влада й надалі знижує якість життя ось такими «реформами». І поки нас ділять, сварять між собою, «демократи» при владі піднімають вартість комунальних послуг та газ. Нагадаємо, цього разу вартість для всіх нас зросте вже з 1 жовтня на 23%, а з моменту революції і нової програми МВФ понад на 800%», - наголосила вона.

«Партія «За життя» і наша команда у Львівській області, продовжить і надалі відстоювати права громадян. Ми переможемо, ми за процвітання. Ми за життя», - підкреслила керівник Львівської регіональної організації партії Інна Іваночко.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ