ПАРТІЙЦІ РАЗОМ З ГРОМАДОЮ ВИСТУПИЛИ ЗА ЕКОЛОГІЧНУ БЕЗПЕКУ ФАСТОВА

ПАРТІЙЦІ РАЗОМ З ГРОМАДОЮ ВИСТУПИЛИ ЗА ЕКОЛОГІЧНУ БЕЗПЕКУ ФАСТОВА

Громадою міста Фастів Київської області і активістами був спійманий порушник, який утилізував побутові відходи в зеленій зоні. Оперативно була викликана поліція, зафіксований протокол щодо зливу нечистот. Фастівська організація партії «За життя» прийняла рішення вияснити, що призвело до такого катастрофічного порушення.

«Ми знаходимося на Фастівських очисних спорудах - це підприємство, яке виконує очищення побутових відходів, сюди їх привозять з житлових масивів та околиці міста. Як передбачено законом «Про охорону навколишнього середовища», нечистоти проходять  очистку і далі по загальноприйнятій системі утилізуються в стічні води або в річку. Як ми побачили, асенізатори (автомобіль з цистерною) приїжджають  на територію очисних споруд і зливають нечистоти не тільки на підприємстві, а й в річку Унава, на поля, в посадки під дерева, що є великим порушенням», - керівник Київської регіональної організації партії «За життя» Сергій Боголюбов.

Як виявилося, проблема в тому, що «очисні» віджили свій вік.  В результаті, ржава чи брудна вода ллється із крану  практично в кожній оселі. Також неодноразово були зафіксовані випадки отруєння жителів міста після купання в річці, в якій вимирає риба.

Проаналізувавши ситуацію, партійці обіцяють направити необхідні звернення до екологічних служб, місцевої та центральної влади.

«Ми будемо добиватись від мерії негайного встановлення насосів та помп на очисних спорудах, а ситуацію з навколишнім середовищем будемо тримати під особливим наглядом!» - наголосив член Київської регіональної організації партії «За життя» Олександр Замула.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ