ПАРТІЙЦІ ПРИВІТАЛИ ЖИТЕЛІВ НОВОМОСКОВСЬКА З ДНЕМ ЗВІЛЬНЕННЯ УКРАЇНИ

ПАРТІЙЦІ ПРИВІТАЛИ ЖИТЕЛІВ НОВОМОСКОВСЬКА З ДНЕМ ЗВІЛЬНЕННЯ УКРАЇНИ

У Новомосковську Дніпропетровської області міська організація «За життя» привітала жителів міста і ветеранів з 74-ою річницею визволення України від фашистських загарбників. 28 жовтня в рамках акції «Дякуємо за життя» відбувся концерт заслуженого артиста України, члена партії Олександра Мірошниченка і дитячих творчих колективів міста, приурочений до цієї дати.

Ветеранів та мешканців міста привітали також керівники обласної та міської організацій партії «За життя» Марія Пустова та Володимир Арутюнов.

«Схиляю голови перед ветеранами і шаную пам'ять тих, хто віддав свої життя в ім'я Батьківщини, захищаючи її від фашистських загарбників під час Великої Вітчизняної війни. Також вітаю всіх громадян України з цією прекрасною датою, бажаю всім миру і світлого майбутнього. Ми ніколи і нікому не дозволимо переписати велику історію великої перемоги!» - підкреслила Марія Пустова.

«Ми просто зобов'язані захищати демократичні принципи від радикалів, щоб не дозволити повернення жахів фашизму в Україну. Тільки разом ми зможемо побудувати гідне життя для наших дітей в нашій улюбленій країні!» - заявив Володимир Арутюнов.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ