ПАРТІЙЦІ ПРИВІТАЛИ З 90-РІЧЧЯМ РОДИЧКУ ГЕРОЯ УКРАЇНИ

ПАРТІЙЦІ ПРИВІТАЛИ З 90-РІЧЧЯМ РОДИЧКУ ГЕРОЯ УКРАЇНИ

 

4 серпня Олена Берест радо зустріла на честь свого 90-річного ювілею активістів партії «За життя», які вручили іменинниці подарунки та квіти. А також подякували за активну життєву позицію, побажали міцного здоров’я, довгих років життя, миру та добра.

Активісти та присутні гості з цікавістю слухали її зворушливу та правдиву розповідь про прекрасний героїчний вчинок її родича - Олексія Береста.

«Хлопець, який добровільно пішов в армію, пройшов радянсько-фінську війну, в Другу світову виріс від сержанта до старшого лейтенанта. Це він встановив прапор Перемоги на даху німецького Рейхстагу разом з сержантами Єгоровим та Кантарією, але факт приховувався. Він був обійдений найвищою нагородою. Доля ще раз, але в останнє, дала йому шанс стати героєм. Ювілейного 1970 року він повертався з дитячого садка разом з онуком і загинув під колесами потяга, рятуючи п'ятирічну дівчинку. Було йому 49 років. Лише у 2005 році Олексію Бересту було присвоєно звання Героя України. Сьогодні одна з вулиць Вінниці названа на честь героя Олексія Береста», - розповіла вона.

«Олена Берест є яскравим прихильником партії «За життя», в її розповідь можна закохатися та заслухатися настільки прекрасна інтонація та чарівна мова, - зауважив активіст Ігор Білозір. – А найголовніше – це інтелігентність, щирість та доброта!»

Зустріч відбулася у теплій, дружній атмосфері. Також ювілярка привітала лідера партії «За життя» Вадима Рабіновича з його ювілеєм та подякувала всім присутнім за подарунки і гарні побажання в свою адресу.

«Я щаслива бути в партії «За життя»!» - завзято промовила іменинниця.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ