ПАРТІЙЦІ ПІДТРИМУЮТЬ РОЗВИТОК СПОРТУ НА БУКОВИНІ

ПАРТІЙЦІ ПІДТРИМУЮТЬ РОЗВИТОК СПОРТУ НА БУКОВИНІ

Буковинські спортсмени взяли участь в третьому щорічному міжнародному турнірі з бадмінтону, що відбувся у Львові. На змагання приїхало близько 300 спортсменів з різних куточків України.

«Бадмінтон визнано другим видом спорту у світі за популярністю, тому я вважаю що його потрібно популяризувати і в нашій країні, що ми і робимо. В Україні, на жаль, бадмінтон ще не є таким розповсюдженим, тому ми докладаємо максимум зусиль, щоб цей вид спорту розвивався. Ми залучаємо небайдужих людей, які допомагають фінансово у проведенні турнірів, адже це потребує чималих коштів. Хочу подякувати керівнику Чернівецької обласної організації політичної партії «За життя» Володимиру Кедю за можливість чернівецьких спортсменів взяти участь у міжнародному турнірі», - зазначив тренер буковинської команди Юрій Ячнюк.

«Ми активно підтримуємо розвиток спорту на Буковині. Завжди долучаємося до організації змагань з різних видів спорту і бадмінтон – не виключення. Після міжнародного турніру у Львові, на Буковині в середині грудня планується проведення обласного турніру  з бадмінтону. Відомо, що наразі для змагань не має приміщень, тому ми активно це питання вирішуємо і посприяємо, щоб змагання проходили на найвищому рівні. Адже розвиток спорту - це здорова та активна нація», - зазначив керівник  Чернівецької обласної організації політичної партії «За життя» Володимир Кедь.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ