ПАРТІЙЦІ ОРГАНІЗУВАЛИ МЕЛІТОПОЛЬЦЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ ПОЇЗДКУ НА МОРЕ

ПАРТІЙЦІ ОРГАНІЗУВАЛИ МЕЛІТОПОЛЬЦЯМ З ІНВАЛІДНІСТЮ ПОЇЗДКУ НА МОРЕ

Члени Мелітопольського товариства людей з інвалідністю побували на море. Здійснити мрію мелітопольців з особливими потребами вдалося завдяки підтримці місцевої організації політичної партії «За життя» та її керівника депутата Мелітопольської міської ради Михайла Маслова.

26 липня члени Товариства людей з інвалідністю провели насичено і з користю для здоров'я - колектив у складі 18 осіб відпочивав на березі Азовського моря на території санаторію «Кирилівка».

За  їх словами, для них були створені максимально комфортні умови, їм надали спеціальні шезлонги, зробили зручний спуск до моря, був організований комплексний обід. Враження у людей від поїздки і відпочинку на морському узбережжі залишилися найпозитивніші, за що члени Товариства людей з інвалідністю щиро дякують керівнику місцевого осередку політичної партії «За життя» Михайлу Маслову і голові Товариства Альбіні Демідовій.

«Хочу висловити велику подяку Михайлу Маслову за те, що він надав нам можливість відпочити в санаторії «Кирилівка». Для нас ця поїздка була знаковою, бо ми в черговий раз переконалися, що ще є люди, які допомагають і піклуються про інвалідів, роблять їх життя кращим», - підкреслила член Товариства Тетяна Кирилова.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ