ПАРТІЙЦІ ОРГАНІЗУВАЛИ ДЛЯ ДІТЕЙ З МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ РОДИН ПОЇЗДКУ У СТОЛИЦЮ

ПАРТІЙЦІ ОРГАНІЗУВАЛИ ДЛЯ ДІТЕЙ З МАЛОЗАБЕЗПЕЧЕНИХ РОДИН ПОЇЗДКУ У СТОЛИЦЮ

Партія «За життя» у Кривому Розі організувала поїздку для 72 дітей з малозабезпечених родин та дітей з інвалідністю до столиці. В Києві дітлахи відвідали зоопарк та приємно провели час в аквапарку.

Величезні динозаври, акули та хвилі, як у справжньому морі – для дітей це дійсно казка. Хтось відпочивав у басейні, а дехто не втримався перед найстрашнішими атракціонами.

У десятирічного Максима ДЦП. З ним завжди поруч мама, тому що сам хлопчик майже нічого не робить. В аквапарку він вперше і йому настільки сподобалось, що він не хотів виходити з води.

«Дитині дуже сподобалося. Він отримав позитивні емоції від катання гірці, басейнів, та джакузі. Дитина задоволена і це добре! Дякуємо партії «За жіття» за можливість побувати в аквапарку, тому що з нашими проблемами, на жаль, ми собі дозволити таке задоволення не можемо», - підкреслила Яна Кравченко, мама Максима.

Оксана, як і більшість дітей, ніколи раніше не була в аквапарку. Але мрія здійснилась.

«Ми дуже багато каталися по Україні, але тільки по лікарнях. Навіть в Києві були тільки в в Охматдиті. Дякуємо активістам за те що надали можливість розважитись», - сказала Марина Курач, мати Оксани.

Наступна зупинка після по-справжньому літнього відпочинку – зоопарк. Ведмеді, леви, жирафи і навіть слон – більшість дітей вживу бачили цих тварин вперше.

«Я не була в зоопарках, це в перший раз. Мені сподобалися леви і жирафи. Хочу повернутись сюди ще», - заявила Дар’я Алісеєва.

«Тут зібралися самотні мами з дітьми, діти з багатодітних сімей, діти-інваліди. Їх усіх об'єднує абсолютна нездатність держави забезпечити їм гідне життя. Ми не говоримо про якісь захмарні поїздках до Європи. Їм дорого навіть організувати туристичну поїздку до Києва. Держава поставила людей в такі рамки, що вони змушені щодня крутитися як білка в колесі між будинком, лікарнею, школою. Тому ми и допомагаємо ми і всіляко намагаємося донести проблеми таких людей до влади», - підкреслив організатор поїздки, керівник Криворізької організації «За життя» Єгор Прокопчук.

 

​​​​​​​

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ