ПАРТІЙЦІ НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ ПРИВІТАЛИ ДІТЕЙ ЗІ СВЯТОМ

ПАРТІЙЦІ НА ДНІПРОПЕТРОВЩИНІ ПРИВІТАЛИ ДІТЕЙ ЗІ СВЯТОМ

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей-прекрасне свято радості та одвічної надії. Адже саме в дітях ми хочемо бачити здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони зростали здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.

За щасливе дитинство маємо відповідати ми - дорослі, тому турбота про дітей, захист їхніх прав повинні стати одним з найголовніших наших обов’язків.

Місцевий осередок політичної партії «За життя» та депутати Томаківської районної ради  в перший день літа проявили турботу та відвідали сім'ї преображенців. Це родина Дугенець, Юсюк, Мельник, Шатіло, Ель-Бархамі.  Феномен преображенської землі в тім, що тут мешкають родини в яких панує згуртованість, сімейний затишок, міцні взаємини, де тепло, світло і безпечно. це дозволяє дітям зростати впевненими, відчувати стабільність життєвого укладу, позитивно сприймати навколишній світ, а значить – любити життя та рідну землю! Саме такі почуття передались партійцям під час спілкування з малечою, адже кожен з них уже має свої власні мрії.

«Закликаємо усіх не тільки сьогодні, а й кожного наступного дня зігрівати теплом і любов'ю кожне дитяче серце, об'єднувати зусилля заради майбутнього, і тоді маленькі громадяни виростуть достойними людьми й неодмінно стануть гордістю нашої країни», - зазначили партійні активісти.

 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ