ПАРТІЙЦІ ДНІПРА ГОТУЮТЬСЯ ДО АКЦІЇ «ПОСАДИ ДЕРЕВО - ВРЯТУЙ МІСТО»

ПАРТІЙЦІ ДНІПРА ГОТУЮТЬСЯ ДО АКЦІЇ «ПОСАДИ ДЕРЕВО - ВРЯТУЙ МІСТО»

У Дніпрі волонтери акції «Посади дерево - врятуй місто» активно готуються до заходів з озеленення, які в цьому році будуть проходити вже втретє за підтримки Дніпровської міської організації «Опозиційна платформа - За життя».

«Головна особливість акції в цьому році полягає в тому, що до її старту вона викликає великий інтерес з боку громадськості. Збір заявок ще не оголошений, а вже кілька сотень людей оголосили про бажання взяти участь у заході», - розповів керівник Дніпровської міської організації «Опозиційна платформа - За життя» Геннадій Гуфман.

У минулому році було отримано в 3 рази більше заявок, ніж у 2017-му і висаджено 278 дерев. Це звичайна і звивиста верби, катальпа, береза, звичайна і скандинавська горобини, тополя берлінська і сумах.

Єдиною умовою подачі заявки було бажання висадити в своєму дворі дерево і доглядати за ним. Заявки подавали як мешканці багатоповерхових будинків, так і голови кооперативів і ОСББ. Брали участь в акції також дитячі садки і школи. Наприклад, в одному з дошкільних установ діти разом з батьками висадили дерева і навіть зняли фільм про те, як вони це робили. Цей ролик послужив промоакцією до заходу, оскільки об'єднав емоції всіх, хто брав участь в посадці.

Дніпровська міська організація «Опозиційна платформа - За життя» допомагає з закупівлею саджанців і розвозить їх по місту. Зараз вже йде попереднє замовлення дерев в розплідниках.

Про свою готовність брати участь в акції заявили жителі вулиць С. Ковалевської, Калинової, Робочої, Уральської, Косіора, Дарницької, Шолохова, а також житлового масиву Тополя та 12 квартал.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ