ОВІДІОПОЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВИЗНАВ НЕЗАКОННОЮ ВІДМОВУ В РЕЄСТРАЦІЇ КАНДИДАТІВ ВІД ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

ОВІДІОПОЛЬСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ВИЗНАВ НЕЗАКОННОЮ ВІДМОВУ В РЕЄСТРАЦІЇ КАНДИДАТІВ ВІД ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

Овідіопольська районна організація політичної партії «За життя» оскаржила в суді постанову Авангардівської селищної виборчої комісії про відмову в реєстрації десяти кандидатам в депутати - членам політичної партії «За життя».

На проведеному сьогодні засіданні, як прокоментував заступник голови Одеської регіональної організації політичної партії «За життя» Олександр Хачатурян, суд визнав незаконною відмову в реєстрації усіх кандидатів у депутати - членів партії.

«Ми не здалися, ми боролися і перемогли. Ми були впевнені в перемозі бо правда на нашому боці. Суд визнав незаконною відмову в реєстрації кандидатів від партії «За життя» на виборах до Авангардівської об'єднаної територіальної громади », - зазначив Олександр Хачатурян.

За його словами, наступний крок за виборчою комісією, яка повинна прийняти законне рішення, орієнтуючись на висновки суду, тобто зареєструвати всіх кандидатів від політичної партії «За життя».

«Авангардская селищна виборча комісія свідомо відмовила в реєстрації нашим кандидатам. Заради того, щоб не допустити партію «За життя» до виборів в одну з ключових територіальних громад області, комісія, виконуючи політичне замовлення, фактично зробила спробу зірвати виборчу кампанію. Не виключаю, що завтра з'явиться новий надуманий привід для відмови в реєстрації. Але це нас не зупинить», - зазначив Олександр Хачатурян.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ