«ВІДДІЛ ДОБРИХ СПРАВ»: «ЗА ЖИТТЯ» ДАРУЄ ДІТЯМ СУМЩИНИ РАДІСТЬ (фото)

«ВІДДІЛ ДОБРИХ СПРАВ»: «ЗА ЖИТТЯ» ДАРУЄ ДІТЯМ СУМЩИНИ РАДІСТЬ (фото)

17 червня у різних районах міста Суми пройшов масштабний розважальний захід під назвою «Даруємо посмішки дітям», учасників якого нагороджували солодкими подарунками. Проводився цей захід у рамках регіонального проекту «Відділ добрих справ», започаткованого Сумською регіональною організацією політичної партії «За життя».

Першим районом, який зустрічав команду «За життя», була вул. Г. Кіндратієва, де розташований дитячий майданчик (біля в’їзду до СНАУ). Спочатку малечу, а їх зібралося більше 200-т, розважала ростова лялька «Панда», яку діточки аж ніяк не хотіли відпускати, допоки до «Панди» не долучилися зі своїми конкурсами і розвагами аніматори. Протягом усього свята вони віддячували кожного маленького учасника за їхню радість подарунками від БО БФ «Наше майбутнє - діти» (подяка М. Отрощенку).

Та й на цьому сюрпризи не закінчилися. По завершенню 3-годинної розважальної програми Олександр Соколов від імені Сумського осередку міської організації політичної партії «За життя» також вручив кожному учаснику солодкий подарунок, давши обіцянку, що цей проект триватиме протягом літа у кожному районі міста.

Отже, усі учасники залишилися задоволеними, адже дружня атмосфера свята і подарунки зробили вечір для всіх учасників та організаторів незабутнім та повним позитивних вражень.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ