ОПОЗИЦІЯ ТРІЩИТЬ ПО ШВАХ: НА ЛУГАНЩИНІ ДЕПУТАТИ «ОПОБЛОКУ» ПЕРЕХОДЯТЬ У «ЗА ЖИТТЯ»

ОПОЗИЦІЯ ТРІЩИТЬ ПО ШВАХ: НА ЛУГАНЩИНІ ДЕПУТАТИ «ОПОБЛОКУ» ПЕРЕХОДЯТЬ У «ЗА ЖИТТЯ»

Про те, що тріщить по швах «Опозиційний блок», котрий називає себе головною опозиційною силою країни, говорять багато і політиків, і експертів. Головна причина цього – зрадницькі голосування «опоблоківців» у Верховній Раді за ключові реформи – судову та пенсійну. Підтримуючи владу, «Опозиційний блок» допомагає їй перетворювати Україну на диктаторську державу із рабовласницьким ладом.

Така поведінка колег по партії викликала зворотну реакцію не тільки в центрі, а й на місцях. Так, сьогодні стало відомо про розкол у фракції «Опозиційний блок» у Лисичанському міській раді.

Депутати Андрій Ажипа і Сергій Кравченко заявили про те, що вже на найближчій сесії Лисичанської міської ради вийдуть із фракції «Опоблоку» з тим, аби долучитися до лав політичної партії «За життя». Таке рішення було ухвалено після їхньої зустрічі з головою Луганської регіональної організації партії «За життя» Ростиславом Дубовим.

Ажипа і Кравченко обурені голосуванням фракції «Опозиційний блок» у парламенті за судову реформу, а також за їхню підтримку закону, який дозволяє без рішення суду за борги, в тому числі по ЖКГ, списувати у людей (і це вже відбувається) гроші із банківських карток і рахунків.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ