«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» ЗАЙМАЄ ДРУГУ ПОЗИЦІЮ У ПАРЛАМЕНТСЬКИХ ПЕРЕГОНАХ, - ОПИТУВАННЯ

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» ЗАЙМАЄ ДРУГУ ПОЗИЦІЮ У ПАРЛАМЕНТСЬКИХ ПЕРЕГОНАХ, - ОПИТУВАННЯ

Політична партія Вадима Рабіновича "Опозиційна платформа - За життя" опинилась на другому місці рейтингу електоральних сімпатій. Такі дані опублікував Центр соціальних досліджень "Софія" за результатами проведеного опитування.

Серед респондентів, які беруть участь у виборах, за партію "Батьківщина" планують проголосувати 16,7%, за "Опозиційну платформу - За життя" -11,1% опитаних, а за "Слугу народу" -10,8%. П'ятивідсотковий бар'єр також долають "Блок Петра Порошенка" Солідарність ", партія " Громадянська позиція" і Радикальна партія Олега Ляшка.

Згідно з результатами соцдослідження, якби президентські вибори відбулися зараз, більшість респондентів проголосували б за Юлію Тимошенко, Володимира Зеленського та Юрія Бойко.

За Юлію Тимошенко готові проголосувати 16,9% опитаних, за Володимира Зеленського - 11,3%, а за Юрія Бойко -10,9% респондентів. З огляду на статистичну похибку, необхідно також вказати, що деякі потенційні кандидати також мають шанс пройти до другого туру виборів. Досить високі показники у Петра Порошенка (9,4%), Анатолія Гриценка (7,9%) і Олега Ляшка (6,3%).

Відзначимо, опитування проводилось з 16 по 25 грудня 2018 року в усіх областях України (за винятком непідконтрольних територій Донецької та Луганської областей, а також АР Крим). У ньому взяли участь 2003 респондентів у віці від 18 років. Статистична похибка дослідження не перевищує 2,2%.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ