«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» ЗАЙМАЄ ДРУГЕ МІСЦЕ В РЕЙТИНГУ ПОЛІТСИЛ, - КМІС

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» ЗАЙМАЄ ДРУГЕ МІСЦЕ В РЕЙТИНГУ ПОЛІТСИЛ, - КМІС

Партія Вадима Рабіновича і Віктора Медведчука «Опозиційна платформа - За життя» зайняла друге місце в рейтингу серед політичних сил, які можуть пройти в парламент. Про це стало відомо з опитування Київського міжнародного інституту соціології (КМІС), яке було проведено з 9 по 14 квітня.

За результатами соціологічного дослідження, серед тих, хто визначився з вибором, партія «Слуга народу» кандидата в президенти Володимира Зеленського займає перше місце з показником в 25,9%. На друге місце вийшла партія Вадима Рабіновича і Віктора Медведчука «Опозиційна платформа - За життя» (15,7%). Третім йде «Блок Петра Порошенка «Солідарність» (13,9%). На четвертому місці з 12,1% «Батьківщина» Юлії Тимошенко. На п'ятому - «Громадянська позиція» Анатолія Гриценка з показником в 5,1%. Шосте місце займає партія «Сила і честь» Ігоря Смешка (5%). Решта політичних сил на даний момент не проходять до парламенту нового скликання.

Слід зазначити, що в порівнянні з попереднім опитуванням КМІС, підтримку збільшили партії «Слуга народу» і «Опозиційна платформа - За життя». Найбільше втратили «Батьківщина» і «Громадянська позиція». Радикальна партія Олега Ляшка зараз взагалі не проходить до Верховної Ради, а «Опозиційний блок» витіснила політсила Смешка.

Опитування проводилося методом особистого інтерв'ю, опитано 2004 респонденти в 129 населених пунктах усіх регіонів країни (крім тимчасово окупованих територій Донецької і Луганської областей та АР Крим). Статистична похибка вибірки (з ймовірністю 0.95 і за дизайн-ефекту 1.5) не перевищує: 3,3% для показників, близьких до 50%, 2,8% - для показників, близьких до 25%, 2% - для показників, близьких до 10%, 1,4% - для показників, близьких до 5%.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ