«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» УПЕВНЕНО ЗАЙМАЄ ЛІДИРУЮЧІ ПОЗИЦІЇ В РЕЙТИНГУ, - ОПИТУВАННЯ

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» УПЕВНЕНО ЗАЙМАЄ ЛІДИРУЮЧІ ПОЗИЦІЇ В РЕЙТИНГУ, - ОПИТУВАННЯ

Партія Вадима Рабіновича «Опозиційна платформа - За життя» впевнено займає лідируючі позиції в рейтингах політсил на виборах до Верховної Ради України. Такі дані надали Інститут аналізу і прогнозування та аналітична група «Соціопрогноз».

За партіями, за які на парламентських виборах хочуть проголосувати опитані, українці висловилися так: «Слуга народу» - 24,7%, «Батьківщина» - 19,3%, «Опозиційна платформа - За життя» - 13,5%, «Солідарність» - 13,1%, «Громадянська позиція» - 7%.

На питання, чи готові опитані брати участь у вуличних акціях, якщо будуть відомі факти фальсифікацій виборів, більшість відповіла негативно - 58,2%. І тільки 4,7% готові вийти на несанкціоновані мітинги.

Якби президентські вибори відбулися цієї неділі, то українці, які точно підуть на виборчі дільниці, проголосували б так: Володимир Зеленський - 25,2%, Юлія Тимошенко - 17,9%, Петро Порошенко - 15,4%, Юрій Бойко - 13,8%, Анатолій Гриценко - 7%.

«Ми бачимо четвірку лідерів, де кожен йде з дуже близьким один до одного результатом. Є значна інтрига щодо другого місця», - вважає директор Інституту аналізу та прогнозування Юрій Лісничий.

Також керівник аналітичної групи «Соціопрогноз» Михайло Пересунько зазначив, що готовність брати участь у виборах висловили 42,8% опитаних і ще 41,7% скоріше за все підуть голосувати.

«Якщо скласти, то виходить дуже високий рівень електоральної активності - 84,5%. Це найвищий показник з того моменту, як ми проводимо дослідження», - заявив Пересунько.

Під час дослідження було опитано 2022 респонденти з 18 по 27 лютого. Опитування проводили у всіх областях, крім тимчасово окупованих територій. Метод збору інформації - особисте інтерв'ю за місцем проживання. Похибка - 2,2%.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ