«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» ПРОВЕЛА У ДНІПРІ НАЙБІЛЬШЕ МАСОВЕ СВЯТО «ДЯКУЄМО ЗА ЖИТТЯ»

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» ПРОВЕЛА У ДНІПРІ НАЙБІЛЬШЕ МАСОВЕ СВЯТО «ДЯКУЄМО ЗА ЖИТТЯ»

Легендарні «Пісняри», наймасовіший «Вальс Життя» під відкритим небом, відомі артисти і просвітницька місія – все це поєдналося у 9-годинному святі «Дякуємо за життя!», яке пройшло у Дніпрі.

Свято, присвячене Великій Перемозі, стало наймасовішим і найяскравішим заходом у Дніпрі. Другий рік поспіль його організовує міська організація партії «Опозиційна платформа – За життя».

«Цей захід ми організовуємо вже другий рік поспіль для того, аби показати наше ставлення до Великої Перемоги. Нагадати, що про це свято не можна забувати», – розповів керівник партії «Опозиційна платформа – За життя» у місті Дніпро Геннадій Гуфман.

Святкова програма розпочалася о 10 ранку і тривала до 19 годин. Як і рік тому перед дніпрянами виступили легендарні ВІА «Пісняри».

«Ми запросили тих артистів і зірок, для яких цей день так само важливий, як і для нас. Це саме те свято, на якому ми хочемо поділитися тим, що відчуваємо: гордістю за ту перемогу, яку здобув наш народ. Ми запросили з дитинства знайомих нам виконавців – гурт «Пісняри», під пісні яких ми дорослішали», – розповів організатор свята, керівник дніпровської парторганізації «Опозиційна платформа – За життя» Геннадій Гуфман.

«Ми вдячні Геннадію Гуфману за запрошення. Другий рік поспіль 9 травня ми приїжджаємо саме у ваше місто. 9 Травня для нас – важливо свято, адже наші батьки і діди воювали на цій війні. Багато хто з них загинув. І ми раді, що це свято відзначаємо разом із вами», – розповіли музиканти ансамблю «Пісняри».

Традиційно символом свята «Дякуємо за життя» стало масове виконання «Вальсу Життя» під відкритим небом. Люди різного віку і поколінь кружляли у вихорі вальсу. 200 пар танцювали вальс у пам'ять про подвиг тих, хто подарував Перемогу в далекому 1945-му.

«Емоції, які виникають під час танцю, не передати словами. Це настрій свята, яке об'єднує. Вийшло неймовірно. Так кажуть люди, які прийшли сюди, щоб станцювати «Вальс Життя», танець пам'яті», – розповів Геннадій Гуфмана.

Ігор Воєвуцький у День Перемоги порадував дніпрян виконанням своїх головних хітів, а також деяких відомих пісень воєнних років.

Завершилося міське свято «Дякуємо за життя» виступом заслуженого артиста України Гарика Кричевського, який заспівав одну зі своїх найулюбленіших пісень «Темная ночь».

«Заради цієї пісні я візьму електрогітару, щоб заспівати її по-особливому, адже цю пісню мені у дитинстві співала мама», розповів артист.

«9 травня для мене велике свято. У мене два сини, і я завжди їх маленькими водила на паради, розповідала про історію Великої Перемоги, ми дарували ветеранам квіти. Це святе свято! Велика подяка «Опозиційній платформі – За життя» за те, що вже другий рік поспіль влаштовує для нас такі концерти», – розповіла дніпрянка Людмила Дрозденко.

«Ми й восени приходили на такий концерт на честь визволення міста, і прийшли сьогодні, 9 Травня, у День Перемоги. І вдячні партії «Опозиційна платформа – За життя» за це свято», – поділилася враженнями гостя свята Тамара Михайлівна.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ