«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» ПІДТРИМУЄ РОЗВИТОК ДИТЯЧИХ ТАЛАНТІВ

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» ПІДТРИМУЄ РОЗВИТОК ДИТЯЧИХ ТАЛАНТІВ

Чернівецька обласна організація політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» взяла шефство над танцювальним колективом «Калинонька», що в селі Глибочок Сторожинецького району. Дізнавшись про проблеми колективу, Олег Глухов та Руслан Адамович заступник керівника Чернівецької обласної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» та керівник Сторожинецької районної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» відповідно зустрілися з керівником закладу Ларисою Шершень.

«Калинонька» - це велика танцювальна, творча родина, яка налічує понад півсотні талановитих дітей. В трьох групах займаються діти різних вікових категорій. Організатор та керівник Лариса Шершин разом зі своїми вихованцями дарують свято людям свого села,  району, неодноразово представляли Сторожинеччину на обласних фестивалях.

«Більшість конкурсів та фестивалів  є платними. Чимало грошей потрібно на підготовку до виступів, на пошиття сценічних костюмів, організацію поїздок  тощо.  Батьки вихованців не можуть фінансувати ці потреби. Я разом зі Сніжаною Ілікою, завідуючою клубом с. Глибочок та активісткою села Марією Солтич, практично все робимо за власний кошт: шиємо дітям сценічні костюми, оплачуємо дорогу, фінансуємо участі у фестивалях, все, щоб наші творчі дітки мали можливість розвивати і демонструвати свої таланти. Тому  фінансова підтримка з боку людей, які не байдужі до розвитку підростаючого покоління, вкрай необхідна для нашого колективу», - розповіла керівник танцювального колективу «Калинонька» Світлана Шершин.

Питання розвитку культури та дозвілля сільської молоді в Україні стоїть дуже гостро. Можливостей в необхідних обсягах оновити матеріальну базу, меблі,  музичні інструменти, костюми немає. Творчі гуртки та колективи тримаються на ентузіазмі їх керівників.

«Скільки у сільській місцевості талановитих людей, які вміють співати, танцювати, займатися рукоділлям? Їх дуже багато, потрібно тільки виявити та підтримувати ці таланти. Власне це ми і робимо! Вже після першої зустрічі танцювальний колектив «Калинонька» отримав фінансування на першочергові потреби. Партія «Опозиційна платформа - За життя» взяла шефство над цим колективом, адже на сьогодні сфера культури, як ніколи, потребує підтримки. Для нашої політичної сили вклад в розвиток освіти та здоров’я дітей - це першочергові завдання. Адже діти, це майбутнє нації», - зазначив заступник керівника Чернівецької обласної організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Олег Глухов.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ