«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» АКТИВНО ПІДТРИМУЄ СПОРТ НА БУКОВИНІ

«ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» АКТИВНО ПІДТРИМУЄ СПОРТ НА БУКОВИНІ

У Чернівцях відбувся чемпіонат області з дзюдо серед ветеранів. На змагання приїхали біля сотні спортсменів: найкращі борці у своїх вікових категоріях. Як зазначив заслужений тренер України Юліан Степанович Германюк, член партії «Опозиційна платформа – За життя», змагання проводять другий рік поспіль і планують організовувати їх щорічно. Переможці обласного етапу захищатимуть честь Буковини на Всеукраїнському чемпіонаті з дзюдо в місті Дніпрі.

Влаштування чемпіонату області з дзюдо підтримала і Чернівецька організація «Опозиційна платформа – За життя», яка активно сприяє розвитку спорту на Буковині.

«Серед наших партійців є чимало спортсменів, зокрема і дзюдоїстів. У цих змаганнях брав участь і наш активіст Сергій Ткачук, який зайняв призове місце. Ми не могли не підтримати цей захід, оскільки «Опозиційна платформа – За життя» завжди долучається до розвитку спорту та фізичного виховання молоді, адже це запорука здорової нації», – зазначив керівник Чернівецької обласної організації партії Володимир Кедь.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ