ОДЕСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ПІДТРИМУЄ МОЛОДЬ

ОДЕСЬКА «ЗА ЖИТТЯ» ПІДТРИМУЄ МОЛОДЬ

У четвер, 29 березня в Одесі пройшов щорічний міжвузівський фестиваль творчості «Студвесна 2018». Конкурсна програма була представлена ​​в п'яти номінаціях: вокал соло, мала хореографія, груповий вокал, велика хореографія, КВК.

У фестивалі взяли участь студенти з 20 вищих навчальних закладів міста. Гран-прі фестивалю отримав Південноукраїнський національний педагогічний університет ім. К.Д. Ушинського. Переможці в кожній номінації отримали грамоти, кубки та цінні подарунки від Одеської міської організації політичної партії «За життя».

«Студвесна 2018» - фестиваль, який надає можливість студентам Одеських вузів проявити себе, продемонструвати свої таланти, підвищити рівень художньої творчості. «Студвесна» формує у молодих людей соціально-активну життєву позицію, зміцнює культурні зв'язки між студентськими колективами», - заявили організатори.

«Підтримка молоді - дуже важливе завдання для нас. Вони - майбутнє нашого міста і України. Сьогодні було багато талановитих хлопців, які проявили себе в різних жанрах. Приємно було не тільки подивитися на фіналістів, а й нагородити їх подарунками. Особливо запам'яталася атмосфера. Це було круто!» - зазначив керівник Одеської міської організації політичної партії «За життя» Іван Меєров.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ