ОДЕСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ» ЗДІЙСНИЛА МРІЮ МОЛОДОГО ТАЛАНТА

ОДЕСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ОПОЗИЦІЙНОЇ ПЛАТФОРМИ - ЗА ЖИТТЯ» ЗДІЙСНИЛА МРІЮ МОЛОДОГО ТАЛАНТА

Член політради одеської міської організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Іван Мєєров допоміг здійснити мрію талановитого хлопця - Віталія Непомнящего.

Нещодавно до Івана Мєєрова звернулася за допомогою директор фестивалю «Зоряні діти» Олександра Лісовська. Одному з її вихованців прийшло запрошення на участь у фестивалі «Зірки Альбіону», який пройде в Лондоні з 28 лютого по 4 березня 2019 року. У зв'язку з важкою економічною ситуацією, сума для оплати поїздки закордон виявилася непідйомною. Це послужило перешкодою для участі зоряної дитини в Міжнародному конкурсі. Знаючи, як Іван Мєєров відноситься до талановитих діток, Олександра Лісовська звернулася за допомогою, яку і надали партійці.

«Я з великим задоволенням спостерігаю, як розвиваються наші діти. Тим більше приємно допомогти маленьким талантам в досягненні їх цілей. Віталій Непомнящий - неймовірно обдарований одесит з великим майбутнім, який заслуговує блищати на європейській сцені. Цей фестиваль був його мрією, і тому я не зміг стояти осторонь, а прийняв рішення допомогти здійснитися їй. Я дуже хочу, щоб ця поїздка стала величезним поштовхом і прекрасним шансом показати себе на новому рівні. Можливо, в недалекому майбутньому, Віталій Непомнящий підкорить весь світ своїм талантом і буде прославляти «перлину біля моря» в далеких зарубіжних країнах. Бажаю всім діткам удачі на конкурсі! Одеса вже вами пишається!» - підкреслив член політради Одеської міської організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» Іван Мєєров.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ