ОДЕСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЗА ЖИТТЯ» ПРОДОВЖУЄ ПРИЙМАТИ У СВОЇ ЛАВИ НОВИХ ПАРТІЙЦІВ

ОДЕСЬКА МІСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЗА ЖИТТЯ» ПРОДОВЖУЄ ПРИЙМАТИ У СВОЇ ЛАВИ НОВИХ ПАРТІЙЦІВ

Днями відбувся урочистий прийом до лав Одеської міської організації партії «За життя». Нові члени партії прийшли в урочистій обстановці отримати свої членські квитки і познайомитися з роботою організації ближче. Кожен з тих, хто прийшов мав можливість розказати, чому він вибрав «За життя».

«Я радий, що вже зараз можу назвати себе членом партії «За життя». Це мій перший партійний квиток, який я отримав добровільно і усвідомлено. Дуже поважаю лідера партії - Вадима Рабіновича. Упевнений, що «За життя» дійсно готова створити нову, процвітаючу Україну», - поділився один з нових членів «За життя».

«Сьогоднішній прийом був дуже теплим і приємним. На кожному такому заході я бачу все більше людей, які хочуть змін і процвітання нашої улюбленої країні. Одесити не втомлюються показувати, наскільки їм важливо наше спільне майбутнє! Ми завжди раді новим членам партії і з задоволенням проводимо урочисті прийоми, які вже можна назвати традицією», - заявив член політради Одеської міської організації політичної партії «За життя» Іван Мєєров.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ