ОДЕСЬКА МІСЬКА «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» ПРОВЕЛА ЗУСТРІЧ C ГОРОДЯНАМИ

ОДЕСЬКА МІСЬКА «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» ПРОВЕЛА ЗУСТРІЧ C ГОРОДЯНАМИ

Актив Одеської міської організації політичної партії «Опозиційна платформа - За життя» зустрівся з одеситами в затишному дворі по вулиці Транспортна, 7е. Жителі міста мали можливість обмінятись думками щодо політичної ситуації і обговорити хвилюючі питання в неформальній обстановці. Багато людей висловлювали свою підтримку нашій партії і кандидату від опозиційних сил - Юрію Бойку.

«Мене хвилює стан країни. Людям доводиться миритися з зубожжіням, виживати, і все це через байдужість нашої влади до народу. Тарифи ростуть, ціни на продукти, ліки - теж... Дуже хочеться змін, хочеться побачити нарешті, що люди при владі переживають і дбають про своїх громадян. Я бачу такий посил в словах глави партії «Опозиційна платформа - За життя» Вадима Рабіновича. З упевненістю можу сказати, що такі люди дійсно можуть кардинально змінити ситуацію в Україні!», - поділився своєю думкою одесит Микола Володимирович.

«Людям потрібні реальні зміни, нинішня влада загнала українців у злидні. Молодь їде за кордон в пошуках кращого життя і стабільного заробітку. Уже зараз ми повинні об'єднатися заради порятунку держави, поки ще не пізно», - заявив активіст Одеської міської організації «Опозиційна платформа - За життя» Валерій Чігідін.

«Дуже приємно бачити стільки однодумців, налаштованих на конструктивний діалог. Я вірю, що тільки спільними зусиллями можна змінити ситуацію. Ми закликаємо всіх одеситів прийти на виборчі дільниці 31-го березня і віддати свій голос за мир і стабільність в Україні, адже тільки наша політична сила пропонує будувати країну незалежну, з розвиненою економікою і людськими тарифами!», - резюмував член політради Одеської міської організації «Опозиційна платформа - За життя» Іван Мєєров.

 

​​​​​​​

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ