ОДЕСИТИ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КІНО

ОДЕСИТИ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ УКРАЇНСЬКОГО КІНО

8 вересня Одеська міська організація політичної партії «За життя» організувала екскурсію на Одеську кіностудію для багатодітних сімей.

Екскурсія включала в себе огляд архітектурних пам'яток і пам'ятних місць, де проводилися зйомки відомих вітчизняних фільмів, ознайомлення з діючими знімальними павільйонами, відвідання унікального і єдиного на території України Музею експозиції кіно, розповіді про цікаві історичні факти зародження кінематографа в Одесі.

«Я до сих пір під враженням! Екскурсовод провів нас по всіх куточках кіностудії і розповів про секрети зйомки кіно. Про те, як можна зняти, наприклад, під'їзд, не виходячи з кіностудії. Які прийоми використовують оператори і світлотехніки, костюмери. Коли я виросту, хочу теж знімати фільми», - прокоментувала одна з тих дівчаток.

«З нагоди святкування Дня українського кіно ми запросили діток з багатодітних сімей міста в Одеську кіностудію. Всі ми колись сиділи в залі кінотеатру і насолоджувалися готовими, барвистими роботами режисерів, але сьогодні, ми побачили, що залишається за кадром і наскільки зйомка - цікавий і трудомісткий процес. На цій кіностудії творилися шедеври, відомі по всьому світу. Наприклад, «Д'Артаньян і три мушкетери», «В пошуках капітана Гранта», «Десять негренят». З цих картин почалася історія справжнього кіно. Хочу зазначити, що українське кіно має особливу магію, протистояти і боротися з якої практично неможливо. Безумовно, кінематограф - один з наймасовіших і нещадних його видів. День українського кіно - це прекрасний привід нагадати про те, що хороші фільми вміють знімати не тільки за кордоном, але і у нас - в Одесі», - підкреслив член політради Одеської міської організації політичної партії «За життя» Іван Мєєров.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ