ОДЕСИТИ СПРОСТОВУЮТЬ БРЕХНЮ: «ЗА ЖИТТЯ» В ОДЕСІ ТІЛЬКИ МІЦНІШАЄ

ОДЕСИТИ СПРОСТОВУЮТЬ БРЕХНЮ: «ЗА ЖИТТЯ» В ОДЕСІ ТІЛЬКИ МІЦНІШАЄ

В останні кілька днів в соціальних мережах активно поширюється інформація про те, що нібито з політичної партії «За життя» цілими обласними осередками кудись йдуть її партійці. Серед них згадувалася і Одеський регіональний осередок.

Як завжди в таких випадках подібні «гучні» заяви виявилися черговою брехнею. Ситуацію прокоментував голова Одеської регіональної організації політичної партії «За життя» Микола Пундик. Його заяву ми публікуємо без скорочень і правок.

Любі друзі!

На моє ім'я надійшла заява члена ради Одеської регіональної організації політичної партії «За життя» Олександра Хачатуряна про те, що він бажає залишити лави партії.

Не бачу в цьому якоїсь проблеми - люди змінюють політичні орієнтири, погляди, таке вже було і ще буде.

Кожен день в наші офіси приходять нові люди, знайомляться з партійними позиціями, з нашою роботою. Хтось із них залишається, хтось іде. Багато хто вступають в партію і стають нашими друзями і однодумцями.

Я переконаний, що партія міцнішає не тільки тоді, коли в неї вступають нові члени. Партія міцніє і тоді, коли з неї виходять ті, на кого не можна буде покластися в скрутну хвилину. На щастя, таких сьогодні одиниці.

У ці дні в наші ряди вступають безліч одеситів і жителів нашої області, і разом ми обов'язково переможемо. Тому що в цьому наше завдання.

Ваш Микола Пундик

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ