УСІ ОБЛАСНІ ПАРТОСЕРЕДКИ «ЗА ЖИТТЯ» ЗАЯВЛЯЮТЬ, ЩО МУРАЄВ БРЕШЕ (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

УСІ ОБЛАСНІ ПАРТОСЕРЕДКИ «ЗА ЖИТТЯ» ЗАЯВЛЯЮТЬ, ЩО МУРАЄВ БРЕШЕ (ОНОВЛЮЄТЬСЯ)

У ЗМІ з'явилася інформація про те, що до екс-глави політради політичної партії «За життя» Євгена Мураєва, який недавно покинув її ряди, і до його партії «Наші» приєдналися представники регіональних організацій партії «За життя», в тому числі, перераховувалися конкретні обласні партосередки. Керівники регіональних, районних і міських організацій «За життя» одразу ж спростували брехливу заяву.

Одеська обласна організація політичної партії «За життя» продовжує роботу, а її керівництво і політичний актив залишаються колишніми. Про це заявив керівник обласної організації політичної партії «За життя» Микола Пундик

«Одеська обласна організація« За життя» нікуди і ні за ким не виходила. Як і в будь-якій політичній партії, членство в «За життя» виключно індивідуальне, якщо хто і бажає вийти з партії і вступити в яку-небудь іншу, то ніяких перешкод бути не повинно. Це право і вибір кожного персонально! Одеська регіональна організація «За життя» продовжує функціонувати, як і раніше», - зазначив Микола Пундик.

Одеська міська організація політичної партії «За життя» також не покидала складу партії.

«Одеса продовжує підтримувати і слідувати за нашим лідером - Вадимом Рабіновичем. Заява про вихід організації здивувало керівництво і політичний актив міського осередку. Інформація не є достовірною», - заявили представники Одеської міської організації партії «За життя».

Херсонська регіональна та міська організації політичної партії «За життя» також підтримують лідера партії - Вадима Рабіновича. Спростовуючи чутки про вихід Херсонської організації з «За життя», керівництво підкреслює, що залишається в складі партії.

У Миколаївській регіональній організації заявили, що не виходили зі складу партії «За життя». Керівництво та активісти здивовані подібними повідомленнями в ЗМІ і заявляють, що дана інформація є недостовірною або провокаційною.

«Ми як і раніше залишаємося з «За життя» та нашим лідером - Вадимом Рабіновичем. З кожним днем ​​ряди партії стають тільки більше, а наша команда сильнішою».

У Харківській обласній організації «За життя» заявили, що партосередок працює в штатному режимі, а її активісти працюють на розширення мережі партії в регіоні, повідомляє її керівник Валентин Дулуб. «Офіційно заявляю, що обласна парторганізація працює в штатному режимі, створюються нові місцеві районні та міські відділення. Ми активно розвиваємо обласну організацію, готуємося до чергових президентських і парламентських виборів, тому заява політиків про ліквідацію нашої організації є відвертою брехнею. Ми працювали і продовжуємо це робити. Запрошуємо всіх небайдужих до долі України приєднатися до наших лав і підтримати нашого лідера Вадима Рабіновича», - заявив він.

У Дніпропетровській області підкреслили, що керівний склад «За життя» в області і місті Дніпрі не змінювався з квітня 2018 року, а кількість осередків з цього часу тільки збільшується.

«Ніяких змін в керівному складі обласної та міської парторганізаціях після квітня 2018 роки не відбувалося. Понад півроку вже не є керівниками ніяких партосередків «За життя» Данило Міро і Ігор Внуков. Висловлюємо надію, що ці люди, які вже давно не мають відношення до нашої партії, знайдуть в собі сили бути коректними в своїх спробах знайти собі місце в новому політичному проекті», - зазначила в своїй заяві керівник Дніпропетровської регіональної організації «За життя» Марія Пустова.

У Мелітопольській міській організації «За життя» також спростували чутки про вихід з лав партії.

«Я, керівник Мелітопольської міської організації політичної партії «За життя» Михайло Маслов і мої колеги-однопартійці, офіційно заявляємо, що не вели, не ведемо і не уповноважені вести переговори з паном Мураєвим. Ми не виходили із «За життя» і продовжуємо роботу як частина даної політичної сили».

Хмельницька регіональна організація «За життя» також зробила заяву щодо її діяльності та організаційної роботи.

«Станом на даний час, Хмельницька регіональна організація працює у штатному режимі, діє приймальна громадян, а її активісти та члени партії працюють над розширенням мережі в області. Жодної заяви чи звернення щодо виходу з лав партії нашим осередком не зафіксовано, жодної зміни керівництва чи уповноважених осіб не відбувалось. Наразі, наш регіональний осередок активно готується до святкування дня міста Хмельницького та готує ряд партійних заходів. У подальшому, згідно графіку, розпочинаємо всебічну підготовку до чергових президентських і парламентських виборів в Україні».

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ