ОБЛАСНА «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» ПРОТИ ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ОБЛАСНА «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА - ЗА ЖИТТЯ» ПРОТИ ПЕРЕЙМЕНУВАННЯ ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Народні обранці, які зобов'язані захищати інтереси народу і вирішувати життєво важливі проблеми українців, порушуючи конституційні норми і закони, 240 голосами, ухвалили рішення, яке обурило більшість жителів області. Так прокоментувала прийняття парламентом закону про перейменування Дніпропетровської області в Січеславську керівник обласної організації «Опозиційна платформа - За життя» Марія Пустова.

«Хто дав вам право змінювати назву одного з найбільших промислових регіонів з 3,5 мільйонів жителів? Чому не враховується думка жителів Дніпропетровської області, які тут народилися і живуть? Чому Верховна Рада, якій довіряє близько 4% населення, вирішує за людей, якими вулицями їм ходити, в якій церкві молитися і якою мовою говорити? «Опозиційна платформа - За життя» наполягає на тому, щоб перейменування областей і міст проводилося виключно з ініціативи і волевиявлення жителів на місцевих референдумах, тобто з урахуванням думки представників громади», - підкреслила керівник обласної організації політичної партії.

Вона заявила, що «Опозиційна платформа - За життя» після перемоги на виборах «скасує всі антиконституційні закони, прийняті після 2014 року».

«Після перемоги на президентських і парламентських виборах ми обов'язково скасуємо всі антиконституційні закони, які приймала ця антинародна влада. Ми повернемо в країну мир, а людям - гідне життя!» - резюмувала Марія Пустова.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ