НИНІШНЯ РЕФОРМА ОСВІТИ ПРИВЕДЕ ДО ДЕГРАДАЦІЇ ПІДРОСТАЮЧОГО ПОКОЛІННЯ - ХАРКІВСЬКА «ЗА ЖИТТЯ»

НИНІШНЯ РЕФОРМА ОСВІТИ ПРИВЕДЕ ДО ДЕГРАДАЦІЇ ПІДРОСТАЮЧОГО ПОКОЛІННЯ - ХАРКІВСЬКА «ЗА ЖИТТЯ»

З нового навчального року в Україні стартує перший етап освітньої реформи. Сьогоднішні першокласники навчатимуться в школі 12 років, зможуть вільно пересуватися по класу, забудуть про табелі та понятті «домашнє завдання». А вчителям дозволять викладати за індивідуальними, більш креативним навчальними планами.

У профільному міністерстві вважають: головне - щоб дітям було цікаво.

«Свого часу я закінчив три вузи з червоним дипломом, а до цього - школу із золотою медаллю, і вважаю, що освітня реформа, яка починається в цьому році, спрямована на те, щоб знищити систему освіти України - те, чим ми завжди пишалися», - заявив в.о. керівника Харківської обласної організації політичної партії «За життя» Валентин Дулуб.

За його словами, середня освіта, яку отримували українські діти в роки незалежності і до цього, вважалося одним з найбільш якісних - в школах готували всебічно розвинених молодих людей. І ази знань закладалися саме з перших років навчання.

«Давно відомо, що у віці 6-10 років діти найбільш активно засвоюють і вбирають нову інформацію. А значить, в молодших класах над ними потрібно не експерименти проводити, а наповнювати якісними знаннями в доступній формі. Я як батько і громадянин можу сказати тільки одне: прикро за нашу країну, тому що тут не думають про те, як зробити націю більш грамотної і всебічно розвиненою», - резюмував Валентин Дулуб.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ