НАШОГО ПОЛКУ ПОБІЛЬШАЛО: «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» ЗМІЦНЮЄТЬСЯ

НАШОГО ПОЛКУ ПОБІЛЬШАЛО: «ОПОЗИЦІЙНА ПЛАТФОРМА – ЗА ЖИТТЯ» ЗМІЦНЮЄТЬСЯ

Політична партія «Опозиційна платформа – За життя» зміцнює свої позиції і поповнюється новими партійцями, як у центрі, так і в регіонах.

Так, урочисте вручення партквитків пройшло 14 травня в офісі Миколаївської регіональної організації партії. Її голова Андрій Сокур особисто вручив партійні квитки новим партійцям – побажав їм плідної роботи, й одразу ж роздав доручення щодо партійної роботи.

«Нові партійці – це новий поштовх вперед для нашої партії. У всіх є свої ідеї і проекти, якими вони готові ділитися і втілювати разом із нами у життя», – заявив керівник Миколаївської регіональної організації політичної партії «Опозиційна платформа – За життя» Андрій Сокур.

За його словами, вже час українцям зробити свій вибір. «Я радий, що багато хто об'єднується саме навколо нашої політсили, навколо партії, у якої є чіткий план, як розвивати країну, як досягти миру і відновити соціальну справедливість», – підкреслив Сокур.

Керівник Миколаївської регіональної організації пообіцяв виправдати надану українцям довіру до партії «Опозиційна платформа – За життя», і допомогти кожному, хто звернеться із проблемами або пропозиціями.

«Тільки щоденною копіткою працею можна досягти позитивних змін і результатів у країні. Ми запрошуємо кожного небайдужого громадянина долучатися до роботи партії «Опозиційна платформа – За життя»: давайте разом змінювати країну на краще!», – закликав керівник Миколаївської регіональної організації партії Андрій Сокур.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ