НАПЕРЕДОДНІ ЖІНОЧОГО СВЯТА СТАРТУВАЛА АКЦІЯ «ЖІНКИ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ – ЗА ЖИТТЯ»

НАПЕРЕДОДНІ ЖІНОЧОГО СВЯТА СТАРТУВАЛА АКЦІЯ «ЖІНКИ ДНІПРОПЕТРОВЩИНИ – ЗА ЖИТТЯ»

У рамках акції «Опозиційна платформа – За життя» організувала святкову зустріч для жінок-ветеранів міста Павлоград. Під час заходу керівники обласної і міської організації Марія Пустова і Вікторія Леонова-Щербак привітали присутніх жінок та подякували їм за внесок у розбудову держави.

«З жінки починається життя. Жінка – берегиня всіх життєвих цінностей, саме тому на її плечі лягає відповідальність за майбутнє поколінь. Ваша активна життєва позиція допомагала в вирішенні важливих питань розбудови рідного краю і міста Павлоград. В освіті, медицині, культурі і на виробництві, ви завжди були і є на передньому рубежі. Любі жінки-ветерани, ваше життя заслуговує шани і поваги від людей і підтримки від держави. «Опозиційна платформа – За життя» буде відстоювати ваші права на соціальну справедливість і гідне життя. Бажаю вам весняного тепла, миру і добра», - наголосила Марія Пустова.

«Нехай у вашому житті будуть лише світлі дні, хай повернеться мир і стабільність в Україну, а у дітей і онуків буде щасливе майбутнє в нашій країні», - резюмувала  Вікторія Леонова-Щербак.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ