НАМЕТИ «ЗА ЖИТТЯ» СТАЛИ ІНФОРМАЦІЙНИМ ПУНКТОМ ДЛЯ ДНІПРЯН

НАМЕТИ «ЗА ЖИТТЯ» СТАЛИ ІНФОРМАЦІЙНИМ ПУНКТОМ ДЛЯ ДНІПРЯН

У місті Дніпро вийшов новий номер газети «Життя Дніпра». Незважаючи на зростаючу популярність інтернет-ЗМІ, це друковане видання продовжує користуватися великим попитом у городян. Тираж нового номера склав 35 тис. примірників.

Роздають газети в наметах політичної партії «За життя». Регулярний вихід номерів «Життя Дніпра» (кілька разів на місяць) створив і регулярний графік роботи партійних наметів. Волонтер Любов Андріївна розповідає, що вже з'явилися постійні читачі, які регулярно приходять за новим номером.

Крім самої газети, багато жителів Дніпра цікавляться і роботою партії «За життя» на всеукраїнському та місцевому рівнях. Люди  підписуються на газету, беруть номера, щоб роздати сусідам. Багато читачів запитують, як вступити в партію.

Новий 12 номер газети «Життя Дніпра» доступний з понеділка і буде дуже цікавий всім, кому потрапить в руки. Читачі дізнаються, чому Вадим Рабінович звернувся до лідерів усіх опозиційних політичних сил із закликом об'єднатися. Також в газеті можна знайти інформацію про законопроект, який подав лідер партії «За життя», про звільнення пенсіонерів від відплати комунальних послуг.

У газеті дуже багато цікавої інформації про життя в Дніпрі. Так в номері є докладний опис програми керівника партії «За життя» в Дніпрі Геннадія Гуфмана «Соціальна реконструкція».

«Якщо порівняти реконструкцію лавочки біля під'їзду і реконструкцію майбутнього, здається, що між цим величезна відстань. Де і на якій лавці проводить час наша бабуся або на який дитячому майданчику грає її онук - це складові частини великої соціальної реконструкції, яку поетапно, поступово, ми маємо намір провести», - цитує газета Геннадія Гуфмана.

Ще з 12 номера читачі дізнаються про підготовку великого родинного свята «Життя очима дитини», яке пройде 21 липня на оглядовому майданчику центрального парку міста Дніпро - парку ім. Шевченко (початок свята о 16:00).

Новий номер доступний по всьому місту Дніпро. Знайти газету можна в наметах партії «За життя».

 

​​​​​​​

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ