НА ЗАКАРПАТТІ ЗА ПІДТРИМКИ ПАРТІЙЦІВ ОБРАЛИ «МІНІ-МІС 2019»

НА ЗАКАРПАТТІ ЗА ПІДТРИМКИ ПАРТІЙЦІВ ОБРАЛИ «МІНІ-МІС 2019»

У районному будинку культури організували конкурс краси.

Участь у заході взяли одинадцять іршавчанок, віком від 7 до 10 років. Дівчата презентували свої здібності у чотирьох конкурсах: візитка, дефіле у національних костюмах народів світу, талант та дефіле у вечірніх або бальних сукнях. На етапі презентації учасниці розповідали про себе, у той час, як на великому екрані біля сцени демонструвались їхні фотографії.

Чим тільки не вражали глядачів на конкурсі талантів: гра на фортепіано та флейті, запальні танці, декламування поезій та навіть швидке усне обчислювання, з яким не кожен дорослий впорається. У казкових сукнях дівчата дефілювали під супровід живого виконання співачки Мирослави Швах-Пекар.

«Конкурс вже став для нас традиційним, а цей раз ми маємо корону, яку передаватимемо з року в рік. Висловлюю подяку глядачам, які створили чарівну ауру та підтримку. Дякуємо спонсорам за гарну ошатну сцену та неймовірні подарунки! Пам’ятайте, об’єктивний бал – сума суб’єктивних оцінок, а кожна з вас – маленька унікальна особистість», – зазначила голова суддівської колегії Любов Сокач.

Доповнили концертну програму обдаровані діти і молодь Іршавського району.

Заповітну корону отримала конкурсантка Адель Янкулич. Окрім квітів та теплих слів привітань, переможниця, віце-міс та друга віце-міс, а також міс глядацьких симпатій отримали сертифікати на десятиденне санаторно-курортне оздоровлення в санаторій «Сонячне Закарпаття» вартістю 15 тис. гривень від керівника Закарпатської обласної організації «Опозиційної платформи – За життя» Івана Чубирко.

«Участь у конкурсі – вже неабияке досягнення. І всі ми знаємо, що до виступів готувалися цілими сім’ями, які за лаштунками переживали та підтримували наших конкурсанток. Тому ці сертифікати – заслужена винагорода за ваші старання!» – привітала дівчат очільниця Іршавського районного осередку «Опозиційної платформи – За життя» Мирослава Кула.

 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ