НА ВІННИЧЧИНІ «ЗА ЖИТТЯ» ЗГУРТОВУЄ МОЛОДЬ

НА ВІННИЧЧИНІ «ЗА ЖИТТЯ» ЗГУРТОВУЄ МОЛОДЬ

В багатьох районах Вінницької області відкриті партійні осередки «За життя», куди звертаються молоді люди, щоб отримати партійні квитки.

До лав політичної сили охоче приєднуються ініціативні студенти, професіонали різних галузей, які хочуть змін та готові працювати, щоб Україна стала сильною, європейською державою. Очевидно, що свідома молодь покладає більше надій на громадську активність, щоб створити первинні та місцеві осередки. Вони впевненні, що саме з нашою політсилою можна добитися кращих  змін у житті.

«Молодь – це наше майбутнє і від неї залежить добробут та подальша доля нашої країни. Ми спочатку повинні побудувати самобутню, самодостатню Україну, щоб нас почали поважати, нам потрібна Європа тут, а не в далекій і безнадійній перспективі», - процитували лідера партії Вадима Рабіновича місцеви активісти.

«Участь у політичному процесі не лише дисциплінує молодих людей, формує в них почуття політичної і громадської відповідальності, а й сприяє самореалізації та допомагає вирішити багато проблем в об`єднаних територіальних громадах», - впевнені в місцевій парторганізації.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ