НА ВІННИЧЧИНІ «ЗА ЖИТТЯ» ОБ’ЄДНУЄ НАВКОЛО СЕБЕ ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ

НА ВІННИЧЧИНІ «ЗА ЖИТТЯ» ОБ’ЄДНУЄ НАВКОЛО СЕБЕ ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ

Громадські організації - це об’єднання небайдужих активних людей, які прагнуть змін. Сьогодні, коли держава нехтує правами громадян, дуже важливо бути організованими та єдиними. Саме тому 8 листопада керівництво Вінницької регіональної організації партії «За життя» провело зустріч з головами громадських організацій.

Під час зустрічі активісти обговорили низку важливих питань щодо конституційних прав і свобод громадян.

«Основний закон чітко розписує усі права людей, які проживають на території України. Але держава не забезпечує їх реалізацію. В Конституції регламентується, що громадяни мають право на гідний рівень життя, соцзахист та безкоштовне медичне обслуговування. Але сьогодні фактично все це знищене! І це обурює українців. Наше головне завдання – об’єднатися та спільними зусиллями домогтися дотримання прав пересічного громадянина», - заявили активісти.

Під час заходу до лав партії висловили бажання влитися голова «Спілки офіцерів силових структур та інших військових формувань» Володимир Новак, а також голова обласного об’єднання «Інваліди Чорнобиля» Валерій Процепко, які очолюють багатотисячні організації.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ