НА ВІННИЧЧИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

НА ВІННИЧЧИНІ ВІДЗНАЧИЛИ ДЕНЬ ЗАХИСТУ ДІТЕЙ

1 червня відзначають Міжнародний день захисту дітей. Це і веселе свято для самих дітей, і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, вчилися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками й громадянами своєї країни.  

Актуальний та корисний подарунок від активіста партії «За життя» Ігоря Білозора отримали вихованці дошкільного закладу села Городок Іллінецького району - це проектор та проекційний екран.

«Майбутнє України в руках дітей! Колектив у садочку досвідчений, старається йти в ногу з часом, а дітям набагато цікавіше спостерігати різні розвиваючі слайди та відео на проекторі», - зазначив активіст Ігор Білозор. 

«Нашим вихованцям подобається переглядати різний контент на екрані. Дуже зручно, що проектор мобільний – його можна переносити в інші групи», - подякувала вихователька.

«Вихователі радіють, що вдалося осучаснити навчально-виховний процес. Такий подарунок неодмінно стане помічником у вихованні діток, адже діти розвинені, комунікабельні, розумні», – розповіла активісту й подякувала за підтримку завідуюча Галина Андрійчук.

«Дитинство – це чудова казкова пора, бажаю вам вдосталь ним насолодитися. А вам, батьки, зробити все, щоби дитинство ваших дітей було щасливим та незабутнім!» – зауважив партієць Ігор Білозор. 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ