НА ВІННИЧЧИНІ СТВОРЕНА ЩЕ ОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЗА ЖИТТЯ»

НА ВІННИЧЧИНІ СТВОРЕНА ЩЕ ОДНА ОРГАНІЗАЦІЯ «ЗА ЖИТТЯ»

20 липня 2018 року  відбулися установчі збори Могилів-Подільської  районної організації політичної партії «За життя» у Вінницькій області.  На порядок денний були винесені ряд питань, головними серед яких були обрання керівника та членів ради місцевого осередку. Очільником одноголосно було обрано учасника АТО Костецького Віталія Григоровича.

До складу ради ввійшли Грабар Сергій Анатолійович та Терлецький Юрій Олександрович. Також в ході установчих зборів було намічено основні напрямки діяльності, серед яких проведення роз’яснювальної роботи серед мешканців Могилів-Подільського району, направленої на усвідомлення та поширення ідей та поглядів політичної партії «За життя»; визначення найбільш важливих та нагальних проблем, що турбують жителів району, та окреслення шляхів їх вирішення; робота в напрямку децентралізації влади на території Могилів-Подільського району; визначення та сприяння вирішенню найбільш важливих екологічних проблем району; знайти способи збереження пам’яток історії, що представляють історичну цінність та знаходяться на території району; пошук можливостей для покращення економічної ситуації в районі, за рахунок відродження інфраструктури району, залучення інвесторів та створення додаткових робочих місць для населення.

В цілому установчі збори пройшли в атмосфері усвідомлення необхідності численних змін у різних сферах,  як на рівні району, так і на державному рівні.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ