НА СУМЩИНІ ОБРАЛИ КЕРІВНІ ОРГАНИ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

НА СУМЩИНІ ОБРАЛИ КЕРІВНІ ОРГАНИ РЕГІОНАЛЬНОЇ ОРГАНІЗАЦІЇ ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

17 липня в місті Суми пройшли позачергові загальні збори Сумської регіональної організації політичної партії «За життя». Делегати зборів, а це представники таких міст Сумщини, як Суми, Охтирка, Шостка, затвердили склад регіональної ради та обрали керівні органи.

Зазначимо, що команда регіональної організації на Сумщині працює ще з 2016 року. За цей час було організовано і проведено низку соціальних заходів допомоги дітям, подавалися позови до суду проти підвищення вартості проїзду, надавалася юридична допомога.

Крім того, сумчани брали безпосередню участь в акціях протестів, які проводила партія «За життя». Зокрема, під Національним банком України проти нищівної політики голови НБУ Валерії Гонтаревої, а також під Міністерством охорони здоров’я – проти ганебної медичної реформи, запроваджуваної виконувачкою обов’язки міністра Уляни Супрун та очолюваного нею міністерства.

Члени Сумської регіональної організації політичної партії «За життя» також організовували круглі столи, на яких обговорювалася проблематика медичної реформи на Сумщині, екологічні проблеми та недоліки закону про об’єднані територіальні громади.

Разом із тим не забували й вирішувати проблемі, які найбільше хвилювали і хвилюють Сумчан, і саме зараз розробляється єдина база проблематики, з якою працюватиме сумська команда партії «За життя».

Тож зі своїми проблемами, питаннями і побажаннями ви можете звертатися до партійної приймальні, яка знаходиться за адресою: м. Суми, вул. Металургів, 30.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ