НА РІВНЕНЩИНІ «ЗА ЖИТТЯ» ПІДТРИМАЛА ВИСУНЕННЯ ЄДИНОГО ОПОЗИЦІЙНОГО КАНДИДАТА В ПРЕЗИДЕНТИ

НА РІВНЕНЩИНІ «ЗА ЖИТТЯ» ПІДТРИМАЛА ВИСУНЕННЯ ЄДИНОГО ОПОЗИЦІЙНОГО КАНДИДАТА В ПРЕЗИДЕНТИ

У м. Рівне відбулась розширена нарада з керівниками районних організацій та ініціативних груп політичної партії «За життя». На нараді було підтримано рішення про створення «Опозиційної платформи — За життя» та об‘єднання всіх опозиційних сил довкола єдиного кандидата на пост президента України.

«В цей складний для держави час, ідеї миру, єдності та економічного добробуту в суспільстві стоять куди вище індивідуальних політичних амбіцій. В країні йде війна, тотальний занепад економіки та загальне зубожіння населення, яке стабільно погіршується на фоні тарифного геноциду та наростаючого фіскального тиску на бізнес. А найголовніша проблема полягає в тому, що влада постійно обманює людей, які просто стомились від неправди та несправедливості довкола себе. Саме тому ідеї та програмні засади «Опозиційної платформи — За життя» знаходять більше прихильників по всій Україні. Люди стомились і вимагають миру, зростання в економіці та добробуту в оселях. Саме з цими ідеями на пост президента України і балотуватиметься єдиний опозиційний кандидат — Юрій Бойко. «Опозиційна платформа — За життя» має вже сформовану команду людей, які готові прийти до влади і взяти на себе відповідальність», — зазначив керівник обласної організації партії «За життя» Михайло Бузинарський.

Учасники наради також позначили першочергові кроки в розгортанні передвиборчого штабу єдиного опозиційного кандидата на Рівненщині і сформували цілий пакет пропозицій до програми кандидата і партії.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ