НА РАДІСТЬ ДІТЯМ: В СВАТОВОМУ «ЗА ЖИТТЯ» ПОБУДУВАЛА ІГРОВУ ЗОНУ

НА РАДІСТЬ ДІТЯМ: В СВАТОВОМУ «ЗА ЖИТТЯ» ПОБУДУВАЛА ІГРОВУ ЗОНУ

Сьогодні, коли увага людей орієнтована на підвищення соціального статусу, шляхом заробітку грошей, необхідність спорту та здорового відпочинку йде на другий план. Найгірше те, що наші діти в такому випадку не мають місць для активного відпочинку та дозвілля. Брак якісних, сучасних дитячих майданчиків - велика проблема і для міст, і для сільської місцевості. Дітям доводиться грати в шкільних дворах або просто на вулицях.

В м. Сватове Луганської області жителі по вул. Чапаєва потребували облаштуванні нової дитячого ігрового майданчика. На їх прохання відгукнувся керівник Сватівської районної організації партії «За життя», директор КП «Сватівський міський клуб культури і дозвілля» Сергій Ляхов. Завдяки зусиллям і злагодженій роботі Луганської регіональної організації партії «За життя», міської ради та небайдужих жителів міста була побудована нова зона відпочинку для дітей. З нагоди відкриття організували ціле свято з анімаційною виставою та конкурсами.

«Турбота про дітей - це пріоритет будь-яких батьків і ми не можемо залишатися осторонь, коли мова йде про здорове дозвілля наших дітей. Протягом 2018 року наша команда «За життя» докладе всіх зусиль, щоб ще вісім запланованих до відкриття дитячих майданчиків в м. Сватове були введені в експлуатацію», - заявив керівник Сватівської організації партії «За життя» Сергій Ляхов.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ