НА ПОЛТАВЩИНІ ВПЕВНЕНО ЗРОСТАЄ РЕЙТИНГ «ЗА ЖИТТЯ»

НА ПОЛТАВЩИНІ ВПЕВНЕНО ЗРОСТАЄ РЕЙТИНГ «ЗА ЖИТТЯ»

Результати останніх соціологічних досліджень вказують на стрімкий зріст рейтингу політичної партії «За життя».

Зокрема, у Полтаві партійна організація щоденно поповнюється тими, хто також прагне якісних змін і сам готовий до активних дій.

Об’єднує прихильників політичної сили й робота громадської приймальні. Тут людей не просто чують. Прихильники «За життя» надають консультації, працюють над швидким вирішенням питань громадян і кожну проблему ведуть до логічного завершення.

«Окрім бажання вступити до лав партії, люди до нас звертаються з проханнями допомоги у вирішенні проблем, пов’язаних з підвищенням тарифів на ЖКГ, непорозуміннями, які виникають при перерахуванні пенсій, – зазначив керівник обласного осередку Олександр Попенко. – До нас також звертаються ошукані вкладники ліквідованих банків, адже вони сподіваються, що зможуть повернути свої кошти завдяки відповідним ініціативам Вадима Рабіновича та Євгена Мураєва».

Партійна організація переймається захистом інтересів кожного полтавця, бо тільки враховуючи інтереси кожного громадянина можна досягти справедливості та соціальної гармонії.

«Ми віримо, що, заручившись підтримкою громадян, переможемо на демократичних виборах. І тоді «За життя» поведе країну до процвітання», – резюмував Олександр Попенко.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ