НА МИКОЛАЇВЩИНІ ТРИВАЄ АКТИВНИЙ РОЗВИТОК ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

НА МИКОЛАЇВЩИНІ ТРИВАЄ АКТИВНИЙ РОЗВИТОК ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

Відбулася чергова зустріч активу Миколаївської обласної та міської організації політичної партії «За життя» з охочими поповнити ряди партії.

На зустрічі виступив керівник Миколаївської обласної політичної організації «За життя» Володимир Пащенко, який розповів про програму, цілі та завдання партії.

"Ми продовжуємо проводити зустрічі і спілкуватися з людьми, які виявили бажання поповнити наші ряди. Кожному з вас ми пропонуємо ознайомитися з програмою нашої політичної сили. Головна мета - зробити політичну партію «За життя» потужної, а також під час майбутніх виборчих компаній делегувати наших кандидатів до місцевих рад. Більш детальну інформацію про Статут, програму і діяльності кожен з вас може отримати на сайті політичної партії «За життя». Ми відкриті для всіх чесних, порядних, небайдужих до долі України і нашої області людей", - зазначив Пащенко.

Після зустрічі люди виявили бажання стати членами партії і написали заяви про прийом. Кожен з присутніх заявив, що готовий працювати, а також всіляко підтримувати ініціативи партії.

Нагадаємо, що в Миколаївській обласній організації продовжує працювати громадська приймальня, куди кожен може звернутися. Телефон для докладної інформації: (0512) 71-80-09.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ