НА ЛУГАНЩИНІ «ЗА ЖИТТЯ» ЗІБРАЛА 5 ТИСЯЧ ПІДПИСІВ ЗА СКАСУВАННЯ ТАРИФІВ

НА ЛУГАНЩИНІ «ЗА ЖИТТЯ» ЗІБРАЛА 5 ТИСЯЧ ПІДПИСІВ ЗА СКАСУВАННЯ ТАРИФІВ

Протестна акція «Тарифний опір» проходить в м. Сєверодонецьк Луганської області. Міська організація партії «За життя» виступає проти підвищення тарифів і за скасування рішення, що обмежує право на безкоштовний проїзд для пенсіонерів на комунальному транспорті.

Все більше сєвєродончан виступають за скасування нових тарифів. Міська влада, яка складається переважно з представників партії «Опозиційний блок», підняла тарифи на квартплату з 1,75 гривень до 11,29 гривень за кв. м. і вивезення твердих побутових відходів з 7,76 гривень до 19,80 гривень з особи. За «комуналку» вже доводиться платити більше, а попереду українців ще чекає підвищення урядом цін на газ.

Протягом тижня на вулицях міста активісти партії «За життя» роздавали інформаційні листівки та пам'ятки, запрошували висловити свою думку з приводу підвищення цін на послуги ЖКГ. Охочих підписатися за скасування нових тарифів вишикувалася ціла черга.

«З кожним днем ​​все більше людей протестують проти підвищення тарифів. Різке падіння доходів, невпевненість в завтрашньому дні - на цьому тлі подорожчання «комуналки» в шість разів завдає суттєвого удару по сімейному бюджету городян», - розповів член партії «За життя» Роман Нечаєв.

Також політична партія «За життя» вимагає повернути право пенсіонерам безкоштовного проїзду на комунальному транспорті.

«Постанову Кабінету Міністрів України № 354, яким надається право безкоштовного проїзду в міському та приміському транспорті (за виключення метрів і таксі) пенсіонерам, ніхто не відміняв!» - зазначають партійці.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ