НА ЛУГАНЩИНІ «ЗА ЖИТТЯ» ПРОВОДИТЬ ЗУСТРІЧІ У ФОРМАТІ ВІДКРИТОГО ДІАЛОГУ

НА ЛУГАНЩИНІ «ЗА ЖИТТЯ» ПРОВОДИТЬ ЗУСТРІЧІ У ФОРМАТІ ВІДКРИТОГО ДІАЛОГУ

Під час виборчої кампанії з виборів до Лозно-Олександрівської селищної об'єднануої територіальної громади Білокуракинського району керівник Луганської регіональної організації партії Ростислав Дубовий разом з кандидатами в депутати від «За життя» проводять зустрічі з жителями в форматі відкритого діалогу.

На початку березня цього року в селищну приймальню партії надійшло колективне звернення жителів, з проханням про допомогу. Приватне підприємство заборгувало жителям селища гроші за передане ними молоко. Загальна сума заборгованості - сорок тисяч гривень.

«Після втручання в цю ситуацію нашого обласного керівника людям виплатили заборгованість. Справедливість восторжествувала!», - заявив керівник Лозно-Олександрівської приймальні партії Сергій Куденко.

На початку року партія «За життя» взяла шефство над дитячим садом «Барвінок». Протягом цього часу вдалося вирішити кілька нагальних питань - придбали електром'ясорубку для кухні та сучасний пилосос. Дітям завжди передають солодкі подарунки.

Керівник Білокуракинської районної організації Володимир Гринько поінформував жителів про пріоритетні напрямки роботи партії в районі, а також повідомив, що за підтримки Луганської регіональної організації здійснюється матеріальна допомога людям, які цього потребують.

У свою чергу жителі району розповіли про проблеми підвезення дітей до школи. Шкільний автобус просто не доїжджає до віддалених місць і дітям доводиться самим добиратися на навчання.

Люди також попросили розібратися з ситуацією, яка склалася навколо роботи приватного тваринницького господарства, де не дотримуються санітарні норми, що призвело до забруднення навколишнього середовища, своєчасно не виплачується заробітна плата, не видаються трудові книжки після звільнення.

«Під час таких зустрічей вдається з'ясувати, які проблеми виникли останнім часом у жителів. Всі питання взяті на контроль, і я обіцяю, що вони будуть вирішені!» - підкреслив керівник Луганської регіональної організації «За життя» Ростислав Дубовий.

У свою чергу жителі Білокуракинського району назвали такі зустрічі «корисним механізмом взаємодії між ними та політичною партією «За життя».

«Це дає можливість отримувати інформацію без спотворення, з перших вуст», - заявили громадяни.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ