НА ЛУГАНЩИНІ «ЗА ЖИТТЯ» НАДАЛА ПІДТРИМКУ У ПРОВЕДЕННІ ВІКТОРИНИ «ШЕВЧЕНКІВСЬКИМИ ШЛЯХАМИ»

НА ЛУГАНЩИНІ «ЗА ЖИТТЯ» НАДАЛА ПІДТРИМКУ У ПРОВЕДЕННІ ВІКТОРИНИ «ШЕВЧЕНКІВСЬКИМИ  ШЛЯХАМИ»

В історії назавжди залишаються імена, які з гордістю вимовляє, пам'ятає і шанує людство. У перші березневі дні ми знову згадуємо великого сина нашого народу - Тараса Шевченка. 204 роки минуло з дня народження поета, проте і в даний час живе під сонцем України слово Кобзаря, слово незгасимої любові до свого народу, своєї землі.

Щорічно в Рубіжанському міському Центрі туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді проводяться заходи, спрямовані на вшанування пам'яті поета. Цього разу активісти підготували пізнавально-інтелектуальну вікторину «Шевченківськими шляхами», де учні шкіл міста змагалися за звання кращого знавця життя і творчості поета.

У вікторині брали участь команди «Соколи» (КНВК «Рубіжанський ліцей»), «Вільні люди» (СШ № 2), «Патріот», «Фортуна» (СШ № 1), «Краєзнавці» (СШ № 10), «Нащадки козацької слави»(СШ № 8),«Нащадки Кобзаря» (СШ № 4) і за доброю традицією команда педагогів і гостей «Атланти».

Всі команди показали глибокі знання творчості Т.Г. Шевченка. Переможцями в цій грі стала команда «Краєзнавці» (СШ № 10). Почесні друге та третє місця посіли відповідно наймолодша команда «Патріот» (СШ № 1) та «Нащадки Кобзаря» (СШ № 4). Всі учасники отримали грамоти Рубіжанського міського Центру туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді та подарунки від представника партії «За життя» Ольги Новікової.

Центр туризму, краєзнавства, спорту та екскурсій учнівської молоді висловив подяку педагогам, які брали участь у заході і підготували команди до вікторини, а також подякували Рубіжанській міській організації політичної партії «За життя» та її керівнику Вадиму Маслову за підтримку конкурсу.

 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ