НА ЛУГАНЩИНІ ПРОЙШЛИ ЗУСТРІЧІ З ПРИХИЛЬНИКАМИ «ЗА ЖИТТЯ»

НА ЛУГАНЩИНІ ПРОЙШЛИ ЗУСТРІЧІ З ПРИХИЛЬНИКАМИ «ЗА ЖИТТЯ»

Цього тижня голова Луганської регіональної організації політичної партії «За життя» Ростислав Дубовий разом із членом ради Олегом Мажугою провели виїзні зустрічі із прихильниками політсили на Луганщині.

Так, у Рубіжному Ростислав Дубовий під час прийому громадян вислухав скарги городян на низький рівень пенсії та високі тарифи ЖКГ. Однак найактуальнішою проблемою, яка потребує термінового вирішення, залишається стан покрівлі в аварійних будинках, яких на сьогодні налічується близько 14-ти. Рубіжанська команда партії «За життя» вже розробила механізм вирішення цієї проблеми і веде активну роботу щодо її вирішення. «Наше головне завдання - змусити місцеву владу закласти в міський бюджет 2018 року в повному обсязі кошти на капітальний ремонт покрівлі в багатоквартирних будинках», - заявив Ростислав Дубовий.

Ще одна зустріч із активом партії на чолі з керівником районної організації Вадимом Гніденком відбулася в Біловодському районі Луганщини, на якій було випрацювано й затверджено стратегію перемоги на виборах до територіальної громади, які відбудуться 29 жовтня 2017 року.

Відвідав голова Луганської регіональної організації партії «За життя» Ростислав Дубовий і селище Білокуракине, де взів участь у святкуванні ювілею сільського будинку культури «Дружба». Там він провів зустріч із головою Білокуракинської об'єднаної територіальної громади Сергієм Сириком, а також прихильниками партії, зокрема, Володимиром Гриньком та Юрієм Заїкою. За результатами зустрічі прийнято рішення провести установчу конференцію Білокуракинської районної організації політичної партії «За життя».

Крім того, керівники луганської партійної організації відвідали з робочим візитом місто Лисичанськ, а також Новоайдарський, Кремінський і Сватівський райони, де також поспілкувалися з активістами, прихильниками партії «За життя» та усіма небайдужими до долі країни громадянами.

«За цей тиждень проїхав Луганщиною близько 1500 тис. км. Тут вже функціонуть чотири громадських приймальні партії «За життя». За результатами зустрічей із прихильниками партії, вже найближчим часом у трьох населених пунктах пройдуть установчі партконференції. Люди вважають, що в політичній колоді мають з'явитися нові гравці! І таким гравцем вони вважають партію «За життя». Ще одним результатом поїздки стало поповнення лав нашої організації 114 новими партійцями», - повідомив Ростислав Дубовий.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ