НА ЛУГАНЩИНІ ПРОЙШЛА УСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

НА ЛУГАНЩИНІ ПРОЙШЛА УСТАНОВЧА КОНФЕРЕНЦІЯ ПАРТІЇ «ЗА ЖИТТЯ»

Минулого тижня у місті Сєвєродонецьк пройшла установча конференція політичної партії «За життя». Її проведенню сприяло рішення центральної політради партії призначити керівником Луганської регіональної організації політичної партії «За життя» суспільно-політичного діяча, підприємця, члена партії Дубового Ростислава Миколайовича. Ростислав Дубовий відомий своїми публікаціями у ЗМІ на суспільно-політичні теми, є спікером на інформаційному телеканалі NewsOne.

Народний депутат України, голова партії «За життя» Вадим Рабинович так прокоментував рішення ради: «Українці на межі виживання через піраміду МММ, побудовану цією владою для того, аби обдирати людей. На зміну цим дегенератам повинні прийти нові люди, котрі мислять вільно, котрі знають як вивести країну з кризи, і це будуть члени партії «За життя». Такими критеріями ми керувалися, ухвалюючи це рішення».

Конференція зібрала чималу кількість прихильників партії. Відкривши засідання, новообраний керівник зазначив, що сьогодні Луганщина потребує партії, яка боротиметься не просто за людей, а за їхнє життя. За те, аби люди отримували якісні послуги ЖКГ, ходили та їздили по нормальних дорогах, не стояли у чергах і доводили місцевим чиновникам, що вони мають право на довідку або пільгу. А сьогодні влада показує, що життя людини нічого не варте. Це проглядається й у низьких соціальних стандартах, й у проведених реформах, які розвалюють цілі інститути, до обов'язків яких входить охороняти і захищати людське життя. Тому у кожному місті і районі Луганської області працюватиме приймальня партії, куди зможуть приходити люди, пообіцяв Ростислав Дубовий.

Зазначимо, що за останніми соціологічними настроями, у Луганській області мешкає 25% прихильників партії «За життя».

Приймальня Луганської регіональної організації політичної партії вже почала свою роботу і знаходиться за адресою:

м. Сєвєродонецьк,

вул. Курчатова 42.

Контакти:

Олена Пилеко (спеціаліст обласної організації партії)

телефон: 066-735-88-29

e-mail: zazhittya.lg@gmail.com

Прес-служба партії «За життя»

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ

АНОНСИ