НА КІРОВОГРАДЩИНІ ЗРОСТАЄ КІЛЬКІСТЬ ПРИХИЛЬНИКІВ «ЗА ЖИТТЯ»

НА КІРОВОГРАДЩИНІ ЗРОСТАЄ КІЛЬКІСТЬ ПРИХИЛЬНИКІВ «ЗА ЖИТТЯ»

До Олександрівської районної організації прибуло поповнення. Партійні квитки новим однопартійцям вручили в офісі її очільниця Світлана Косенко.

«У наших лавах працюють компетентні, високоосвічені люди, – коментує голова Кіровоградської обласної організації «За життя» Сергій Грінченко. – Це представники агробізнесу, педагоги, медики, програмісти, які мають знання та успішний досвід професійної діяльності. Наприклад, голова Олександрівської організації багато років працює в дитячо-юнацькій спортивній школі. Це знаний у районі фахівець. До Світлани Іванівни за порадою часто приходять її колишні вихованці, а нещодавно вони висловили бажання стати й однопартійцями».

Члени партії «За життя» ведуть активну роз’яснювальну роботу з мешканцями району, знайомлять їх із новинами з політичного життя країни та області, обговорюють проблеми сьогодення. Так, головними темами для спілкування є медична й пенсійна реформи, функціонування житлово-комунального господарства й непосильні для більшості населення тарифи. Найбільш незахищеним людям в офісі районних та обласної організацій «За життя» надають юридичну й консультативну допомогу.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ