«ЗА ЖИТТЯ» ВЛАШТУВАЛА ІСТОРИЧНИЙ ФЛЕШМОБ ДО ДНЯ МІСТА КРОПИВНИЦЬКОГО

«ЗА ЖИТТЯ» ВЛАШТУВАЛА ІСТОРИЧНИЙ ФЛЕШМОБ ДО ДНЯ МІСТА КРОПИВНИЦЬКОГО

Разом з іншими акціями на честь 264-ої річниці заснування міста члени міської організації політичної партії «За життя» провели минулої суботи флешмоб історичними місцями Кропивницького. Активісти розгорнули партійні знамена «За життя» там, де в різні роки відбувалися визначні події: на сходах обласного музично-драматичного театру імені Марка Кропивницького, поблизу монумента воїнам-визволителям Другої світової війни 1941 – 1945 років, біля дитячої музичної школи №1 імені Нейгауза та інших історичних будівель обласного центру.   

«День міста – знакове свято для кожного кропивничанина, - зазначає керівник Кіровоградської обласної організації «За життя» Сергій Грінченко. – Тож ми вирішили нагадати городянам про видатних земляків, чиї імена золотими літерами вписані в історію нашого краю. Це й один із перших градоначальників тоді ще Єлисаветграда Олександр Пашутін, який беззавітно служив людям та за керівництва якого почало відроджуватись місцеве самоврядування. Це корифеї українського професійного театру, відкритого в місті Єлисаветграді в 1882 році. Це видатні митці – піаніст-педагог зі світовим іменем Генріх Нейгауз та композитор Юлій Мейтус, керівник одного з перших джаз-бендів України, інші визначні постаті».

Учасники флешмобу розповіли містянам, що історію міста творять люди, й закликали пам’ятати минуле заради майбутнього.

Це вже не перша громадська акція організації «За життя» у Кропивницькому. Раніше політики вітали мешканців обласного центру з Днем незалежності, Днем молоді, Днем знань та іншими державними святами. Щоразу їхні виступи привертали увагу та викликали суспільний резонанс.

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ