НА КІРОВОГРАДЩИНІ «ЗА ЖИТТЯ» ВІДСТОЮЄ ІНТЕРЕСИ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ПАЇВ

НА КІРОВОГРАДЩИНІ «ЗА ЖИТТЯ» ВІДСТОЮЄ ІНТЕРЕСИ ВЛАСНИКІВ ЗЕМЕЛЬНИХ ПАЇВ

Громадська приймальня «За життя» у Кропивницькому надає численні консультації громадянам, в тому числі з приводу земельних питань. Аналізуючи звернення власників паїв, активісти міської організації зауважують, що основними є питання орендної плати за паї, складання договорів оренди та формування ціни.

Так, днями до громадської приймальні звернувся власник земельного паю Іван Нечаєв. Йому роз’яснили, як правильно здати в оренду землю. Адже його хвилюють питання низької орендної плати та можливість дострокового розірвання договору оренди.

«Справді, останнім часом трапляється чимало випадків, коли орендатори відмовляються достроково розривати договори, тим самим продовжуючи на власний розсуд користуватись землями пайовиків, пояснює заступник керівника Кропивницької міської організації «За життя» Віталій Рибальченко. – Наше завдання – захистити права власників землі. Ще наприкінці минулого року партія «За життя» виступила з ініціативою провести інвентаризацію всіх українських земель, аби врятувати родючі чорноземи від безгосподарності. Землероби повинні бути господарями, а не жебраками на своїй землі. І наша політична сила завжди захищатиме людину праці». 

ВІДЕО

ФОТО

НОВИНИ РЕГІОНІВ